Działka rolno-budowlana Koronowo
Pieczyska, Koronowo, kujawsko-pomorskie
- 365 000 zł
- 1 308 m²
- 279,05 zł/m²
Hanna Śnieżyńska
Skontaktuj się
Działka rolno-budowlana Koronowo
Pieczyska, Koronowo, kujawsko-pomorskie
zaktualizowane:
22 maja 2026
Działka rolno-budowlana Koronowo
Zaktualizowane: 22 maja 2026
365 000 zł 1 308 m² 279,05 zł/m²
- Typ oferty: działka na sprzedaż
- Cena: 365 000 zł (279,05 zł/m²)
- Forma własności: własność
- Działka: budowlano-rolna, 1 308 m²
- kształt: kwadrat; teren płaski
- określone warunki zabudowy
- Źródło: biuro nieruchomości: Makler Nieruchomości S.C., zaktualizowane: 22.05.2026
- numer ogłoszenia: MAK-GS-30397
Lokalizacja
- Adres: Pieczyska, Koronowo, bydgoski, kujawsko-pomorskie
Opis nieruchomości
Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 1307 m², położona w Koronowie miejscu, które łączy spokój, przestrzeń i doskonały potencjał pod realizację wymarzonego domu.Obok znajduje się działka o pow.1154m2 również z warunkami zabudowy i 280zł za 1m2.
Nieruchomość ma płaskie ukształtowanie terenu oraz regularny, kwadratowy kształt , co daje dużą swobodę w planowaniu zabudowy i zagospodarowaniu przestrzeni. (...)
530 253...
530 253 798